img
Hakkımda Daha Fazla Bilgi İsterseniz

OP. DR. Hakan Türker

Hakkımda

Merhaba.
Ben Op. Dr. Hakan Türker

1995 yılı Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. Uzmanlığını Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları ana bilim dalında tamamlamıştır. Bir süre Fatsa Devlet Hastanesi’nde çalışmıştır.

Halen Netgöz Cerrahi Tıp Merkezi’nde çalışmalarını sürdüren Hakan Türker Şaşılık, Glokom Cerrahisi ve Okuloplastik Cerrahi konusunda uzmandır.

man

Yorumlar

Hastalarımdan
Beni
Dinleyin

Tüm göz problemlerim için ilk başvuru adresim. Doktorları, çalışan personeli ve ortamı ile güven veren bir kuruluş. Tüm doktorlar ve personel işinin ehli. Göz kapağımda oluşan problemim için farklı, farklı birçok göz hastanesine ve tıp merkezine başvurdum fakat bir çözüm, bir tedavi bulamadım! Taki Netgöz Merkezi'ne başvurana kadar. Doktorum Hakan Türker özellikle sorunlara yaklaşımı ile fark yaratan bir doktor. Sorunsuz ve sağlıklı bir biçimde sonlanan tüm tedavi sürecim için teşekkür ederim. Profesyonel bir hizmet almak, işinin ehli uzman doktorlara gözünüzü emanet etmek isterseniz kesinlikle tavsiye ederim.

Kubilay D.

Annemin katarakt ameliyatı ile tanışıp tecrübe ettiğim ve sonrasında gözlüklerimden kurtulmak için kendimi emanet ettiğim göz hastanesi. İnanın Çooook araştırdım, Gördüğüm kadarıyla Katarakt ve lazer operasyonları için son teknolojiyi kullanan bir kuruluş. Annemi operasyonu için Hayati Bey'e, kendi operasyonum için Hakan Bey'e, her aşamada inanılmaz güven veren ve yardımcı olan Selma Hemşireye teşekkür ederim.

Reyhan Y.

Göz ve göz hastalıkları deyince Ege Bölgesi'nde tek akla gelen güler yüzlü doktorları ve personeli ile hastaya moral ve motivasyon vererek donanımlı teknik cihazları ile bunu tamamlayıp ve konusunda uzman personel olan doktorları ile kendine güven ve başarı da sınır tanımayan ve bunun binlerce örneğini sergileyen net göze ve değerli çalışanlarına ve doktorlarına ayrıca değerli hocam Hakan TÜRKER beye çalışmalarında başarılar diliyorum İyi ki varsınız iyi ki sizleri tanımışız

Dursun S.

2008 den beri HAKAN beyin hastasıyım kendisi inanılmaz bilgili el becerileri çok yüksek ve çok kibar bir doktor tüm ailemle birlikte her yıl kontrollerimizi yaptırıyoruz.herkese sağlıklı günler dilerim göz denince akla gelen ilk yer bir anestezi teknikeri olarak çok göz hastanesinde çalıştım ama NET GŌZ tek geçiyorum 👍 👍

Ceyda T.