img
Refraktif Cerrahi Alanında Çalışmalarım

Görüş Düzeltme Ameliyatları

SAĞLIKLI VE NET BİR GÖRÜŞ HERKESİN HAKKI

GÖRÜŞ DÜZELTME AMELİYATLARI

Refraktif cerrahiye Görüş Düzeltme Ameliyatları diyebiliriz. Günümüzde görüş kusurlarının çeşitli cerrahi prosedürler ile düzeltilmeleri ve bireylerin sağlıklı bir görüşe kavuşturulmaları mümkün hale gelmiştir. Miyopi, Hipermetropi, Astigmatizm, Presbiyopi gibi görüş kusurları Lazerler alanındaki Teknolojik gelişmeler ile tedeavi edilebilmekte. Ayrıca Refraktif cerrahinin bir alanıda Akıllı Lens Teknolojisi. Genellikle katarakt cerrahisi sonrası kullandığımız Akıllı Lensler ile de tüm görme kusurlar düzeltilebilmekte

service
3. NESİL MİNİMAL, İNVASİF, BIÇAKSIZ LAZER GÖZ AMELİYATI
01

RELEX SMILE

Bıçak kullanılmadan Lazer ile uygulanan Mikro kesi lentikül çıkarma tekniği lazer cerrahisi açısından cerrahlara ve hastalara birçok avantaj sağlıyor.

Detaylar
service
EN ÇOK UYGULANAN BAŞARISI KANITLANMIŞ LAZER GÖZ AMELİYATI
02

LASIK

Lasik göz ameliyatı miyop, hipermetrop ve astigmatizma görüş kusurlarının düzeltilmesi için halen dünya genelinde en çok uygulanan yöntemdir.

Detaylar
service
YAKIN GÖRÜŞ KUSURLARINDAN KURTULMAK MÜMKÜN
03

LAZER PRESBYOND

Lazer PRESBYOND Göz Ameliyatları Kişiye özel uyarlanmış tedavi ile sayıları hızla artan presbiyopi hastaları için görme kusurlarından kurtulmak adına en uygulanabilir ve kolay çözümdür.

Detaylar
service
GÖZE DOKUNULMADAN, KESİ OLMADAN UYGULAMA İMKANI
04

NO TOUCH

No Touch Kornea üzerinde kırma kusuru bulunan bölgede herhangi bir temas ve kesi oluşturulmadan uygulanabilen lazer göz ameliyatı olarak tanımlanmaktadır.

Detaylar
service
KATARAKT İLE BİRLİKTE TÜM GÖRÜŞ KUSURLARI DÜZELTİLEBİLİR
05

AKILLI LENSLER

Halk arasında akıllı lens olarak bilinen göz içi lensler ile miyop, hipermetrop, astigmat ve presbiyopi görme kusurları tedavi edilebilmekte.

Detaylar