img
Refraktif Cerrahi ve Katarakt Cerrahisi Alanında Çalışmalarım

Uzmanlık Alanları

SAĞLIKLI VE NET BİR GÖRÜŞ HERKESİN HAKKI

KATARAKT CERRAHİSİ
VE GÖRÜŞ DÜZELTME AMELİYATLARI

Sağlıklı ve net bir görüş her bireyin hakkı. Sağlıklı ve net bir görüş sağlamak için tüm hastalarımda, günümüz tedavi tekniklerinin en güncel uygulamaları ile hizmet vermekteyim. Çoğu hastam için öncelikli olarak Gözlükten kurtulmak yada net görmek en önemli beklenti. Ancak hastalarımın sağlıklı bir hayat ve sağlıklı bir geleceklerinin olması daha önemli. Sıklıkla uyguladığım katarakt ve refraktif ameliyatlarında öncelikli olarak hastalarımın sağlığığını düşünmekte ve bu doğrultuda kararlar vermekteyim.

service
GÖRÜŞ DÜZELTME UYGULAMALARI
01

REFRAKTİF CERRAHİ

Refraktif Cerrahi (Lazer Göz Ameliyatları) ile uzak, yakın, astigmat gibi göürş kusurları düzeltilebilir

Detaylar
service
KATARAKT CERRAHİSİ
02

KATARAKT CERRAHİSİ

Genellikle ilerleyen yaşlarda görülen katarakt sadece cerrahi müdahale ile düzeltilebilir bir hastalıktır

Detaylar

Hastalarımdan Yorumlar

Beni Hastalarımdan Dinleyin

Tüm göz problemlerim için ilk başvuru adresim. Doktorları, çalışan personeli ve ortamı ile güven veren bir kuruluş. Tüm doktorlar ve personel işinin ehli. Göz kapağımda oluşan problemim için farklı, farklı birçok göz hastanesine ve tıp merkezine başvurdum fakat bir çözüm, bir tedavi bulamadım! Taki Netgöz Merkezi'ne başvurana kadar. Doktorum Hakan Türker özellikle sorunlara yaklaşımı ile fark yaratan bir doktor. Sorunsuz ve sağlıklı bir biçimde sonlanan tüm tedavi sürecim için teşekkür ederim. Profesyonel bir hizmet almak, işinin ehli uzman doktorlara gözünüzü emanet etmek isterseniz kesinlikle tavsiye ederim.

Kubilay D.

Annemin katarakt ameliyatı ile tanışıp tecrübe ettiğim ve sonrasında gözlüklerimden kurtulmak için kendimi emanet ettiğim göz hastanesi. İnanın Çooook araştırdım, Gördüğüm kadarıyla Katarakt ve lazer operasyonları için son teknolojiyi kullanan bir kuruluş. Annemi operasyonu için Hayati Bey'e, kendi operasyonum için Hakan Bey'e, her aşamada inanılmaz güven veren ve yardımcı olan Selma Hemşireye teşekkür ederim.

Reyhan Y.

Göz ve göz hastalıkları deyince Ege Bölgesi'nde tek akla gelen güler yüzlü doktorları ve personeli ile hastaya moral ve motivasyon vererek donanımlı teknik cihazları ile bunu tamamlayıp ve konusunda uzman personel olan doktorları ile kendine güven ve başarı da sınır tanımayan ve bunun binlerce örneğini sergileyen net göze ve değerli çalışanlarına ve doktorlarına ayrıca değerli hocam Hakan TÜRKER beye çalışmalarında başarılar diliyorum İyi ki varsınız iyi ki sizleri tanımışız

Dursun S.

2008 den beri HAKAN beyin hastasıyım kendisi inanılmaz bilgili el becerileri çok yüksek ve çok kibar bir doktor tüm ailemle birlikte her yıl kontrollerimizi yaptırıyoruz.herkese sağlıklı günler dilerim göz denince akla gelen ilk yer bir anestezi teknikeri olarak çok göz hastanesinde çalıştım ama NET GŌZ tek geçiyorum 👍 👍

Ceyda T.